הטיפולים לשיפור ותיקון ראיה

שיפור ראיה והסרת משקפי קריאה:

 

הטיפול מתאים לאנשים בגיל 55 – 40 אשר חשים לראשונה בקשיי קריאה, או שהתחילו להרכיב משקפי קריאה בשנה האחרונה. מספר מס' משקפיים לקריאה עד 1.5+ וחדות ראיה ללא משקפי קריאה לקרוב:
6/15 - Jaeger 1-5) 6/8 ). 

מטרת הטיפול להסרת משקפי קריאה לדחות את הצורך במשקפי קריאה במספר שנים (3 - 5).

שיפור ראיה והסרת משקפיים לקוצר ראיה נמוך:

 

הטיפול מתאים לאנשים מעל גיל 9 בעלי קוצר ראיה נמוך עם מספר יציב עד 1.5- דיופטר, ועד 0.75- צילינדר, בעלי טווח חדות ראיה ללא משקפיים הנעה בין 6/20 - 6/8.5.

 

מטרת הטיפול לקוצר ראייה נמוך לאפשר ראיה טובה יותר ללא משקפיים ולהקטין משמעותית את התלות במשקפיים.

שיפור ראיה בעין עצלה למבוגרים:​

 

הטיפול מתאים לאנשים מעל גיל 9 הסובלים מעין עצלה, שחדות הראייה המתוקנת שלהם (עם משקפיים) נעה בין 6/60 - 6/9, ללא הגבלה על מספר המשקפיים. קיימת הגבלה על פזילה - לא ניתן לעבור טיפול עם קיימת פזילה הגבוהה מ 8 פריזמות.

 

מטרת הטיפול בעין העצלה לשפר את הראיה עם משקפיים או עדשות מגע. 

שיפור ראיה ירודה:

 

הטיפול מתאים לאנשים מעל גיל 9 הסובלים ממחלות עיניים שונות (רשתית, קרנית, ניסטגמוס ועוד), בעלי ראיה יציבה, ושחדות הראייה המתוקנת שלהם (עם משקפיים) נעה בין 6/60 - 6/9, ללא הגבלה על מספר המשקפיים.
מטרת הטיפול לראיה ירודה לאפשר חדות ואיכות ראיה טובה יותר למרות המחלה ומצב העין.

שיפור ראיה לאחר ניתוחי קטרקט:

 

הטיפול מתאים לאנשים לאחר ניתוח קטרקט המעוניינים לשפר את תוצאות הניתוח. (ניתן לעבור את הטיפול בכל זמן לאחר הניתוח) הטיפול מתאים במיוחד לאלו המתקשים להסתגל לראיה לאחר הניתוח והמתקשים להסתגל לעדשה המושתלת, וכן לאלו הסובלים מירידה ברגישות לניגודיות ומקשיי ראיה בתנאי תאורה נמוכה ובלילה. מטרת הטיפולים לאחר ניתוח קטרקט היא לשפר את איכות הראיה ולקצר את תהליך ההסתגלות לאחריו. הטיפול משפר את חדות הראיה ואת הרגישות לניגודיות בפרק זמן קצר ואפקטיבי.

שיפור ראיה לאחר ניתוח לייזר:

 

הטיפול מתאים לאנשים לאחר ניתוח לייזר אשר מעוניינים לשפר את תוצאות הניתוח. (ניתן לעבור את הטיפול בכל זמן לאחר הניתוח) הטיפול מתאים במיוחד לאלו הסובלים מנסיגה קלה באיכות הראיה, ירידה ברגישות לניגודיות, תיקון לא אופטימאלי, או תופעות לוואי הקשורות בניתוח כדוגמת הילות, סנוור או טשטוש קל.
מטרת הטיפול לאחר ניתוח לייזר לאפשר ראיה טובה יותר ללא משקפיים ולבטל, או להקטין משמעותית את התלות במשקפיים

ראיית ספורט / סופר-ויז'ן:

הטיפול מיועד לאנשים מעל גיל 9 בעלי חדות ראיה נורמאלית של 6/6 עם או בלי משקפיים, המעוניינים בראיה טובה יותר מ 6/6. הטיפול מומלץ לאנשים הזקוקים לראיה טובה במיוחד לאור עיסוקם המקצועי או לספורטאים מקצוענים.  

 

שיפור ראיית לילה:

הטיפול מתאים לאנשים מעל גיל 9 בעלי חדות ראיה טובה אשר סובלים מקשיי ראייה בלילה ובתנאי תאורה נמוכה.

מטרת הטיפול לשפר את הרגישות לניגודיות לטווח הנורמאלי ולשפר את איכות הראיה בלילה.

 

מה ניתן להשיג בטיפול?

על פי הספרות הקלינית וכן על פי הניסיון המסחרי, למעלה מ 85% מהמטופלים שהתאימו לטיפול ואשר סיימו אותו משפרים בממוצע כ 2.5 שורות בלוח חדות ראיה (ETDRS) ושיפור ממוצע של 100% ברגישות לניגודיות (FACT Sine Wave). בטיפול לעין עצלה נצפה לרוב שיפור משמעותי בראיה הדו- עינית.

השיפור המושג בטיפול נשמר אצל מרבית המטופלים לטווח של שנים רבות ללא צורך בשום תרגול נוסף.

 

לפרטים ומידע נוסף

לקבלת פרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם טלשיר טכנולוגיות רפואיות.

office@talshir.co.il

077-2123272