כיצד מתבצע הטיפול​?

לאחר בדיקת עיניים שגרתית הנערכת במרפאה, נתוני המטופל מוזנים לתוכנת מחשב מיוחדת הבונה למטופל תוכנית טיפול אישית. הטיפול בנוי מסדרה של 40-30 תרגולים הנערכים מול מסך המחשב, כחצי שעה כל תרגול, על המטופל לבצע 3 תרגולים בשבוע. לאחר שהמטופל רוכש את הטיפול במרפאה, החברה יוצרת קשר עם המטופל, מסייעת לו להתקין את התוכנה על המחשב האישי שלו ומבצעת הדרכה מלאה כיצד יש לבצע את התרגולים. התרגולים נעשים בביתו של המטופל מול מחשבו האישי. לאורך תקופת התרגולים, על המטופל להגיע למרפאה למספר בדיקות מעקב, בהן נמדד השיפור בראייה על ידי הרופא המטפל ותוצאות המדידות מוזנות למערכת.

 

במהלך התרגול, המתבצע באמצעות תוכנת מחשב ביתית, מוצגות למטופל סדרה של משימות ויזואליות מדויקות, החוזרות ונשנות, תוך שינויים בגודל, בזוית ובניגודיות, אשר בהדרגה, מאמנות את המוח לעבד את המידע המתקבל מהעין בצורה יעילה יותר. תוכנת נוירו-ויז'ן מנתחת את ביצועי המטופל לאורך התרגול, ומעדכנת בהתאמה את רמת התרגול בהתאם לקצב התקדמותו האישי של כל מטופל.

 

בשני התרגולים הראשונים, המערכת לומדת את המטופל ומבצעת מיפוי של תפקודי מרכז הראיה במוח, לאחר מיפוי זה, המערכת בונה למטופל תוכנית אימון אישית. התוכנית דינאמית ומשתנה בהתאם להתקדמות המטופל, וכן בהתאם לבדיקות המעקב המוזנות למערכת לאורך הטיפול.

 

בסיום כל תרגול ביתי, משודרות תוצאות התרגול אוטומטית באמצעות האינטרנט אל שרתי החברה, שם מחושב הטיפול הבא על ידי אלגוריתם מיוחד ומשודר בחזרה אל מחשב המטופל.